اخبار

طرح کتاب درخانه…

طیبه فاطمی رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ، داشت: طرح «کتاب در خانه» به مدت شش ماه الی یکسال کتاب های درخواستی امانت گیرنده را به صورت رایگان درب منزل تحویل می دهد.این طرح با شعار «دیروز شما درکتابخانه ما؛ امروز ما درخانه شما» از سوی اداره امور کتابخانه ها و سالن های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حال برگزاری است.
او افزود: قصد داریم در آینده نزدیک عضویت در طرح « کتاب در خانه » را به صورت الکترونیکی کرده و درخواست شرکت کنندگان را از طریق کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان ثبت کنیم.
رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: کتاب ها در این طرح توسط پیک درب منزل تحویل داده می شود و درخواست های بعدی مشترکان ثبت می شود تا در نوبت بعدی کتاب های مورد نیاز در اختیار مشترک قرار داده شود.
طیبه فاطمی با اشاره به اینکه مشارکت در این طرح می تواند کتابخانه های دیگر شهرداری را وارد مدار طرح «کتاب در خانه» کند، گفت: علاقه مندان در حال حاضر می توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه های میرداماد و هنر درخواست خود را برای شرکت در طرح ارائه و سه کتاب دریافت کنند.
او بیان کرد: تاکنون استقبال شهروندان از طرح «کتاب در خانه» رضایت بخش بوده که امیدواریم با اطلاع رسانی مناسب مردم از این فرصت فرهنگی نهایت بهره را ببرند.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح “کتاب در خانه” می توانند با شماره ۳۲۲۳۹۹۳۳ تماس گرفته و یا به سایت cle.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن